Chcesz zorganizować event? Nie wiesz od czego zacząć? Jaki wybrać sprzęt? Jak stworzyć scenografię?

Nie czekaj! Zadzwoń! Pomoże Ci zorganizować wydarzenie, w rozsądnej cenie.

Tel.: +48 506 199 819
Tel.: +48 780 051 973

E-mail: biuro@musicmachines.pl

Top

Dopasowani do każdego klienta

m

DOŚWIADCZENIE, PASJA, ZAANGAŻOWANIE

Music Machines to firma z 10-letnim doświadczeniem w obsłudze technicznej wydarzeń. Właścicielem i twórcą firmy jest Maciej Molęda związany z estradą od ponad 20 lat. 10 lat temu Maciej postanowił rozwinąć swoją drugą wielką życiową pasję... Rozpoczynaliśmy swoją działalność od organizacji technicznej imprez. Obecnie zajmujemy się kompleksową organizacją wydarzeń. Wraz z zespołem angażujemy się w organizację wydarzeń od A do Z, tworząc niezapomniane Eventy.

ROZWÓJ I WSZECHSTRONNOŚĆ

Rozpoczynaliśmy swoją działalność od organizacji technicznej imprez. Obecnie zajmujemy się kompleksową organizacją wydarzeń - od pomysłu, projektu, wizualizację, przygotowanie materiałów, po montaż i realizację (techniczną i konferencyjną). Dzięki 10-letniemu doświadczeniu, własnym sprzętom oraz współpracy z partnerami biznesowymi, jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę techniczną i konferencyjną wydarzeń. Stawiamy konstrukcję sceniczne i multimedia (ekran diodowy, plazmy), zapewniamy oświetlenie i nagłośnienie, budujemy scenografie. Dodatkowo zapewnimy obsługę konferencyjną, rejestracje uczestników, hotele, transfery, materiały konferencyjne, konferansjerów i oprawę artystyczną wydarzenia.

m
m

DOPASOWANIE I ELASTYCZNOŚĆ

Szczycimy się nieszablonowym podejściem do każdego klienta. Dlatego naszymn hasłem przewodnim jest „Dopasowani do każdego klienta”. Music Machines realizuje wydarzenia dla każdego klienta, niezależnie od wielkości firmy, czy organizacji. Elastyczne podejście do każdego, pozwoliło jej pracować z setkami firm i organizacji (zobacz: Klienci).