Chcesz zorganizować event? Nie wiesz od czego zacząć? Jaki wybrać sprzęt? Jak stworzyć scenografię?

Nie czekaj! Zadzwoń! Pomoże Ci zorganizować wydarzenie, w rozsądnej cenie.

Tel.: +48 506 199 819
Tel.: +48 780 051 973

E-mail: biuro@musicmachines.pl

Top

Kim jesteśmy i jak działamy

organizacja imprez obsługa

DOŚWIADCZENIE, PASJA, ZAANGAŻOWANIE

Music Machines to firma z 10-letnim doświadczeniem w obsłudze technicznej wydarzeń. Właścicielem i twórcą firmy jest Maciej Molęda, związany z estradą od ponad 20 lat.
W 2010 roku Maciej postanowił rozwinąć swoją drugą, wielką, życiową pasję… jaką była i jest praca z dźwiękiem.
Swoją działalność rozpoczął od nagłaśniania wydarzeń. Ciągły rozwój pasji oraz potrzeby branży, spowodowały dynamiczny rozwój firmy w kierunku obsługi technicznej imprez.

Aktualnie zajmujemy się kompleksową organizacją wydarzeń. Music Machines to zespół zaangażowanych pasjonatów realizujących eventy od A do Z.

ROZWÓJ I WSZECHSTRONNOŚĆ

Pomysł, projekt, wizualizacja, przygotowanie materiałów, montaż i realizacja – w taki sposób pracujemy.

Wieloletnie doświadczenie, własny sprzęt oraz szeroka sieć partnerów biznesowych, pozwala nam zapewnić pełną obsługę techniczną i konferencyjną wydarzeń.

Zapewniamy zaplecze techniczne, projekt i wykonanie scenografii, obsługę audio-wizualną, obsługę konferencyjną, rejestrację uczestników, zapewnienie hoteli, transferów, materiałów konferencyjnych, konferansjerów oraz oprawę artystyczną wydarzenia. Jeden wykonawca, jedna umowa.

obsługa techniczna imprez
imprezy organizacja warszawa

DOPASOWANIE I ELASTYCZNOŚĆ

Nieszablonowość – to klucz do realizacji eventów ponad przeciętność i my taki klucz posiadamy. Naszym hasłem jest „Wyobraźnia, pasja, realizacja”.

Music Machines podejmuje się realizacji imprez dla każdego klienta niezależnie od jego pozycji na rynku i posiadanego budżetu.

Elastyczność oraz doświadczenie pozwalają nam kreować wydarzenia skrojone na miarę, mogą to potwierdzić setki firm oraz organizacji, z którymi mieliśmy przyjemność pracować.